Програму «Розсeкрeчeна історія» про розстріли у Бабиному Ярі перервали рекламою сосисок. У НСТУ вибачилися

Про рекламу посеред сюжету про розстріли у Бабиному Яру у себе на сторінці у Фейсбук написав автор і ведучий програми «Розсекречена історія» Олександр Зінченко.

«Сказати чeсно, я в шоці. Нашу програму "Розсeкрeчeна Історія" пeрeрвали рeкламою сосисок посeрeд сюжeту про розстріли у Бабиному Ярі. Особисто прошу вибачeння у глядачів і ініціюю внутрішнє розслідування цього ідіотизму пeрeд кeррівництвом», – написав він.

 Того ж вечора у НСТУ відреагували на помилку та оприлюднили вибачення на сайті suspilne.media.

«Перепрошуємо в усіх глядачів за очевидний дисонанс появи реклами під час розповіді про трагічні події в Бабиному Яру.

ПАТ "НСТУ" зробить відповідні адміністративні висновки щодо керівників та виконавців підрозділів, які допустили подібну ситуацію», – йдеться у заяві НСТУ.

На телеканалі зазначили,  що команда Суспільного мовника перегляне протоколи служб, які забезпечують ефір, задля уникнення подібних ситуацій у майбутньому.

Нагадаємо, 16 березня у вечірньому випуску новин на суспільному телеканалі «UA: Перший» у прямому ефірі в сюжеті про очікуване погіршування погоди показали карту України без Криму. Команда Суспільного пояснила, що це технічна помилка в прямому ефірі і попросила вибачення за це.

Нацрада вирішила не перевіряти «UA: Перший» та СТБ за показ карти України без Криму.

comments powered by Disqus