Prasar Bharati свариться з комерційними мовниками через новий механізм рейтингування

Директор Prasar Bharati Джохар Сіркар (Jawhar Sircar) заявив, що інші члени федерації приймають рішення без участі суспільного мовника, зокрема щодо фрмування нового механізму для вимірювання телевізійної аудиторії – Broadcast Audience Research Council (BARC). Проте представники IBF це твердження заперечують.

Джохар Сіркар звернувся за допомогою до Міністра інформації та телерадіомовлення Індії Маніша Теварі (Manish Tewari).

«Я написав кілька листів зі скаргою на повну монополізацію IBF певними великими мовниками і на те, що Prasar Bharati з «Дурдаршаном» не допускають до прийняття рішень у компанії», – розповів він.

Також у листах він розповів про свої підозри щодо того, що TAM є корумпованою системою і піддається тиску з боку комерційних мовників.

Генеральний секретар IBF Шайлеш Шах (Shailesh Shah) сказав, що «Дурдаршан» є членом ради з питань BARC. Сіркар прокоментував це заявою про те, що був запрошений на засідання лише одного разу, до того ж тільки завдяки протекції Міністра.

Вимірювання телевізійної аудиторії в даний час проводиться за допомогою технології TAM, яка дозволяє уникнути впливу самих мовників і дати рекламодавцям можливість робити об’єктивний вибір. Проте ця технологія також викликала в багатьох сумніви, в тому числі й у «Дурдаршану» (телеканал Prasar Bharati), оскільки вона охоплює здебільшого населення міст і нехтує в підрахунках аудиторією з периферії. Саме тому Міністерство інформації та телерадіомовлення Індії запропонувало IBF створити новий механізм.

Нагадаємо, суспільний мовник Prasar Bharati є найбільшою телерадіокомпанією Індії. Має 450 теле- та радіостанцій, а також 37 каналів. Компанія постійно працює над вдосконаленням технологій мовлення.

Джерело: dna

comments powered by Disqus