Посол Польщі обурений змістом програми про Бандеру на «UA: Першому» (ЛИСТ)

Листа з обуренням посол написав до голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України 8 квітня та опублікував на офіційній сторінці у фейбуку Посольства Республіки Польща в Києві.

«Обурливим є представлений у програмі вигляд Польщі. Показані "функціонуючі в Польщі" міфи щодо Бандери. Представляється також "критика" цієї постаті в нашій країні. Причому, ведучий не посилається на жодні джерела та не вказує авторів критичних поглядів», – йдеться у листі.

Для збільшення зображення клікніть на нього, фото з фейсбуку Посольства Польщі

Фото з фейсбуку Володимира В'ятровича

Посол висловив незадоволення тим, що у програмі «був пропущений створений Бандерою кримінальний вимір ідеології інтегрального націоналізму та її наслідки у вигляді тисяч жорстоко вбитих мешканців земель нинішньої України не українського походження».

«Особливу стурбованість викликає ідилічне зображення Бандери, яке намагалися створити гості випуску», – зазначено у листі.

Олександр Зінченко відреагував на листа на своїй сторінці у фейсбуку: «Мда, польська дипломатія з кожним роком тішить усе більшою вишуканістю».

Директор департаменту зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Вікторія Сидоренко сказала сайту «Детектор медіа», що станом на 23 квітня у НСТУ не отримували листа від посла Польщі.

comments powered by Disqus