Поліція Чернігова відкрила кримінальне провадження щодо перешкоджання журналістці «UA: Чернігів»

Про це повідомила представнику ІМІ прессекретарка обласного управління поліції Юлія Ковтун.

За її словами, журналістка Суспільного Ольга Двойнос повідомила поліції про перешкоджання її діяльності з боку невідомого чоловіка під час знімання ДТП за участю «мерседеса» неподалік Катерининської церкви. Поліція встановлює особу чоловіка, зафільмованого журналісткою.

Згідно з її заявою відкрито провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України («Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»). 

Наразі журналістка також намагається з’ясувати ім’я нападника.  

«Допоможіть впізнати людину! Коли я знімала відеоряд і кадрувала на місці ДТП розбиту автівку, яка має відношення до Владислав Атрошенко, добродій на фото погрожував мені розбити телефон і забороняв знімати. У мене на шиї було журналістське посвідчення, я представилась, хто я така. Чоловік свого імені не назвав. Вже поза камерою були погрози і від чоловіка у сірій куртці», – написала вона на своїй сторінці у Фейсбуку.

Нагадаємо, 27 жовтня на місці дорожньо-транспортної пригоди на в’їзді у Чернігів за участю автомобіля, який пов'язаний з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком, невідомий чоловік погрожував журналістці регіонального суспільного каналу «UA: Чернігів» Ользі Двойнос розбити телефон та забороняв знімати.

Фото: Фейсбук-сторінка Ольги Двойнос

comments powered by Disqus