ОТР збирає гроші на пам'ятник Стасу Михайлову

Журналісти готують сюжет про краудфандінг в Росії і вирішила провести експеримент – спробувати зібрати через інтернет добровільні пожертви на пам'ятник знаменитості. На момент написання замітки проект глядачі пожертвували 300 руб. з потрібних 2,55 млн.
 

Ведучі програми анонсували акцію ще 31 травня, після чого в регіональних ЗМІ Росії стала поширюватися інформація про пам'ятник співакові, який суспільний мовник планує встановити в у Сочі.

«Стас Михайлов – кумир всех женщин России. Своим творчеством он покаряет души и добавляет романтики в обыденные будни», – йдеться в жартівливому описі проекту.

На краудфандінговой платформі Boomstarter було створено спеціальну сторінку для збору коштів. Там повідомляється, що автором пам'ятника стане «известнейший скульптор современности Зураб Церетелли», а встановлений він буде в травні 2014 на набережній міста Сочі – «чтоб каждая женщина страны могла посмотреть на закат над морем в обнимку со своим кумиром».

Пізніше, коли російські ЗМІ почали перевіряти інформацію, прес-служба телеканалу повідомила, що це було жартівливий експеримент і насправді ніхто не збирається встановлювати пам’ятник співаку. А всі зібрані гроші повернуть учасникам кампанії після виходу в ефір сюжету про краудфандінг.

Нагадаємо, програма «Соціальна мережа» анонсована як «репортерський проект про найважливіші події в політичному, соціальному та культурному житті країни очима 20–30-річних». Ведучі програми – Олексій Сімахін, Юлія Варенцова, Катерина Вороніна та Владислав Сорокін – розповідають телеглядачам про головні тренди і темах в соціальних мережах.

Нагадаємо, що нещодавно навколо програми «Соціальна мережа» відбувся скандал: керівництво ОТР зняло з ефіру випуск, в якому ведучі жартували щодо розлучення Володимира та Людмили Путіних. Після цього журналісти Владислав Сорокін та Катерина Вороніна повідомили, що це не перший випадок втручання в редакційну політику програми, і заявили, що йдуть з проекту наприкінці червня. Генеральний директор телеканалу Анатолій Лисенко пізніше заявив, що випуск був знятий виключно з технічних причин.

Джерело: Лента.ру

comments powered by Disqus