Оксана Пекун та народні артисти звернулися до Президента з проханням повернути на «UA: Перший» «Фольк-music»

Facebook

У листі зазначено: «Єдиний вихід – це повернення до авторського формату проекту, який був в ефірі усі 10 років, який полюбився телеглядачам і який має на меті лише одне: «Фольк-music» – це програма для людей, про людей та за їх безпосередньою участю з першої і до останньої хвилини кожної передачі».

Володимир Коваленко та народна артистка України Оксана Пекун описали історію програми. Вони зазначити, що програма «Фольк-music» почала виходити на Першому Національному з вересня 2008 року. «За десять років існування вийшло в ефір 450 оригінальних годинних передач, у яких прозвучало близько півтора тисячі невідоми хширокому загалу українських народних пісень, які були знайдені Оксаною Пекун і командою проекту під час творчих експедицій у найвіддаленіші куточки України», – йдеться у листі.

З повним текстом листа можна ознайомитися тут.

Сайт «Детектор медіа» звернувся до НСТУ з проханням прокоментувати, чи будуть на телеканалі розглядати повернення до авторського формату проекту. 

Нагадаємо, 22 листопада Радикальна партія Олега Ляшка звернулася до парламенту, Президента та уряду з вимогою не допустити закриття програми «Фольк-music» на телеканалі «UA: Перший». Про це заявив на черговому засіданні Верховної Ради народний депутат України від «Радикальної партії Ляшка» Андрій Лозовий.

25 листопада на телеканалі «UA:Перший» стартував оновлений формат шоу під назвою «UA:Фольк». В ефірі регіональних філій прем’єра відбудеться 1 грудня. Ведучим першого оновленого циклу з шести програм став Тімур Мірошниченко. Остаточного рішення, хто взагалі буде вести програму, ще не прийнято. Ведуться переговори, можливо буде кілька ведучих: на сцені, за лаштунками, на виїзді.

Виконавчий продюсер проекту Станіслав Мєдвєдєв у коментарі «Детектору медіа» пояснив, чому оновлену програму не веде багаторічна ведуча програми Оксана Пекун.

«Програма оновлювалася протягом року. На період останніх зйомок Оксана Пекун була відсутня (спочатку у відпустці, а потім на лікарняному). Зйомки ми перенести не могли, бо у нас проводилися тендерні закупки, на які зав’язані кілька інших проектів, які ми знімаємо одночасно. Таким чином нам роблять знижку, це економніше. Тому ми запросили нашого не менш відомого ведучого Тімура Мірошниченка, який вів "Євробачення". Остаточного рішення, хто взагалі буде вести програму, ще не прийнято. Ведуться переговори, можливо буде кілька ведучих: на сцені, за лаштунками, на виїзді», – сказав виконавчий продюсер проекту.

Інна Долженкова порівняла авторський проект формату з оновленим  у колонці «Як «Фольк-music» на «UA: Фольк» перетворився і що з того вийшло».

comments powered by Disqus