НСТУ виграла 41 судову справу, 8 – програла

Ця інформація є у щорічному звіті діяльності ПАТ «НСТУ» за 2018 рік, який  опубліковано на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Протягом 2018 року в провадженні юридичного департаменту ПАТ "НСТУ" перебуває 81 (вісімдесят одна) судова справа, з яких: 34 (тридцять чотири) судові справи – це трудові спори, ініційовані звільненими працівниками до ПАТ "НСТУ" після скорочення чисельності штату у зв’язку з реорганізацією ПАТ "НСТУ" . 47 (сорок сім) судових справ – це інші спори в цивільних, господарських та адміністративних правовідносинах», – зазначено у звіті.

Станом на 18 грудня 2018 року, юристами департаменту ПАТ «НСТУ» було здобуто перемогу у 41-й судовій справі, 32-і судові справи досі слухаються (розгляд призначено на 2019 рік) та у 8-и судових справах були постановлені відповідні рішення не на користь ПАТ «НСТУ», звітують у компанії.

Крім того, юристи департаменту ПАТ «НСТУ» протягом 2018 року брали участь у 341 судовому засіданні у різних судових справах.

Відомо, що станом на 20 листопада 2018 року до НСТУ подано 33 позови  працівників у зв’язку зі скороченням (1,69% від загальної кількості працівників, які були звільнені). Тоді НСТУ виграла у скорочених працівників 9 судів у першій інстанції та програла шість.

Як писав сайт «Детектор медіа», за даними юристів НСТУ, за літо 2018 року ТОВ «Ера-Медіа» розпочало 5 судових спорів (2 у місцевих районних судах м. Києва, Святошинському та Деснянському, та 3 у Господарському суді), аби змусити НСТУ продовжувати трансляцію телепрограми «Доброго ранку, Країно!».

Фото - www.mybarrysbaynow.com

comments powered by Disqus