Німецькі суспільні мовники ARD і ZDF закривають масштабний спільний проект

12:03,
1 Листопада 2013
2063

Німецькі суспільні мовники ARD і ZDF закривають масштабний спільний проект

12:03,
1 Листопада 2013
2063
Німецькі суспільні мовники ARD і ZDF закривають масштабний спільний проект
Німецькі суспільні мовники ARD і ZDF прийняли рішення про закриття спільного проекту Germany's Gold, що являв собою відповідь великим світовим Video-on-Demand-сервісам на кшталт Hulu, у зв’язку з можливим порушенням законодавства.

Рішення пов’язано з тим, що урядовці з Антимонопольного комітету Німеччини (Bundeskartellamt) висловили занепокоєння тим, що проект не відповідає німецькому антимонопольному законодавству. Це відбулося в березні 2013, а про рішення припинити розвиток Germany’s Gold вперше повідомив гендиректор ZDF Томас Беллут (Thomas Bellut) у вересні під час Міжнародної медіа-конвенції (International Media Convention) в Берліні.

Як повідомив пан Беллут, в Bundeskartellamt побоювалися, що спільна платформа двох суспільних мовників, чиї канали мають третину всієї аудиторії Німеччини, негативно вплине на ринок відеоконтенту, знищивши конкуренцію між ARD і ZDF і утворивши таким чином монополіста на ринку, що тільки починає розвиватись.

Антимонопольний комітет запропонував ряд можливих вирішень, але мовники відкинули їх як комерційно невигідні, прийнявши рішення просто скасувати подальші плани щодо проекту.

VoD-сервіс Germany's Gold почали створювати рік тому. За задумом, латформа мала пропонувати широкий спектр телевізійного контенту – від реаліті-шоу до художніх фільмів. Взагалі, VoD (Video on Demand) – це служба потокового відео, система індивідуальної доставки абонентові телевізійних програм і фільмів по цифровій кабельній, супутниковій або ефірній телевізійній мережі з мультімедіасервера. Система дозволяє будь-який час замовити фільм або програму з каталогу, також підтримуються функції перемотування, паузи, закладки.

Джерело: The Hollywood Reporter, Wilde Beuger Solmecke, Wikipedia
 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
abendblatt.de (на фото: Т. Беллут)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду