Морріссі відправив штраф від Channel 4 на боротьбу з фуа-гра

Захисники тварин збираються на ці гроші провести рекламну кампанію, спрямовану на боротьбу з продажем фуа-гра в магазинах британської мережі Fortnum & Mason. PETA вже проводила кампанію проти Fortnum & Mason, в якій брав участь британський актор Роджер Мур, відомий за роллю Джеймса Бонда. У рекламній кампанії Мур звинувачував британську мережу в тому, що вона продає «тортури в консервній банці».

Телеканал Channel 4 заплатив Морріссі за неправомірне використання пісні Please, Please, Please Let Me Get What I Want в рекламі шоу Christmas Cookalong Live відомого шотландського кухаря Гордона Рамзі в 2011 році. Морріссі зазначив, що Рамзі «напевно засуне голову в мікрохвильовку», коли почує, що штраф, отриманий за його передачу, був переведений на боротьбу з фуа-гра.

«Виробництво фуа-гра – це так жорстоко, що він [Рамзі] був би проти, якби у нього було б хоч якесь уявлення про мораль», – заявив співак.

Морріссі є активним учасником PETA і регулярно виступає з заявами на захист прав тварин. Сам Морріссі вегетаріанець і різко засуджує тих, хто їсть м'ясо. Відомо, що співак намагається відмовлятися від участі у проектах, спонсорами яких виступають м'ясні ресторани або мисливські організації.

Джерело: The Guardian

comments powered by Disqus