Maruv зможе представляти Україну на «Євробаченні-2019», якщо відмовиться від гастролей у Росії – НСТУ

Про це повідомили у новинах на «UA: Першому».

«Одна з умов договору, який надали переможниці Національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення" MARUV, відмова від гастролей у Росії», – зазначили на телеканалі.

Членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії  Олександра Кольцова сказала, що НСТУ впродовж 2 днів ухвалить, хто представлятиме Україну на «Євробаченні». Від співачки Maruv чекають відповіді на питання щодо договору упродовж 24 годин.

Нагадаємо, 23 лютого під час національного відбору на 64-ий міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2019» переможцем стала співачка Maruv із піснею Siren Song, яка набрала 11 балів (5 балів від журі, 6 балів від глядачів). 

Члени журі розділилися у думках щодо її перемоги.Євген Філатов сказав, що перемогла молодь. Джамала зазначила, що якщо люди проголосували за Maruv, то сподіваються, що вона гідно представить Україну. Андрій Данилко додав, що Maruv була однією з його фавориток.

Як писав «Детектор медіа», віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко вважає, що краще нікому не їхати від України, аніж відправити того, хто гастролював по Росії і буде це робити. В афіші зазначено, що Maruv планує виступати у Москві 28 лютого, 5 і 6 квітня.

Після фіналу Maruv пообіцяла, що про гастролі в Росію відповість на прес-конференції, яку проведе наступного тижня, тобто з 25 лютого.

«Євробачення-2019» відбудеться 14, 16 і 18 травня в Тель-Авіві (Ізраїль) у Центрі торгових ярмарок та виставок.. У конкурсі візьмуть участь 42 країни. Представник від України виступить 14 травня у першому півфіналі під номером 17. У попередні роки телеканал СТБ, який згідно з договором проводив нацвідбір, також допомагав переможцю в організаційних питаннях та фінансово взяти участь у конкурсі. Суспільний мовник і СТБ продовжили договір до 2021 року включно, проте на відміну від попередніх років СТБ не буде надавати фінансову підтримку переможцю нацвідбору на «Євробачення».

Ведучими під час конкурсу будуть дві жінки і двоє чоловіків: Бар Рафаелі, Ерез Тал, Ассі Азар, та Люсі Айоуб.

Офіційний логотип міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2019» складається з трьох сполучених між собою трикутників, які формують золоту зірку. Слоган конкурсу – «Наважся мріяти» (Dare to Dream), який символізує ключові цінності конкурсу: інтеграцію, єдність і розмаїття. В оформленні головної сцени використані трикутні форми і конструкції.

comments powered by Disqus