Хворий на COVID-19 працівник «UA: Рівне» перебуває в лікарні (Виправлено)

Про це повідомив шеф-редактор Рівненської філії Суспільного Орест Гринюк під час марафону «На карантині», який виходить на «UA: Першому».

За його словами, серед хворих на COVID-1 – журналіст новин, оператор, редактор ранкової програми та інженер. Один працівник перебуває в інфекційному відділенні Рівненської міської лікарні, йому дають кисень. Троє працівників знаходяться вдома на самоізоляції.

Орест Гринюк зазначив, що з 12 травня тимчасово скасовані телевізійні випуски новин. Найсвіжішу інформацію на «UA:Рівне» подають у вигляді рухомого рядка кожні 30 хвилин. Діджитал-підрозділ Суспільного від початку карантину працює дистанційно, зокрема сайт, Facebook та Instagram-сторінки.

«Нічого не змінилося, наповнюємо регулярно і повно», – додав він.

Шеф-редактор «UA: Рівне» сказав, що останній випадок контакту з людьми, які захворіли, був 30 квітня. Він сподівається, що з 18 травня Рівненська філія повернеться до звичного режиму роботи за умови, якщо нових підтверджених випадків не буде.

Нагадаємо, у кількох співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19. Філія перейшла на дистанційний режим роботи.  До 18-го травня регіональний канал транслюватиме ефір столичного мовлення.

Журналістка Суспільного з Рівного, в якої діагностували COVID, поділилась тим, які симптоми відчувала на початках та які через тиждень. 

Додамо,  у філіях Суспільного щодня міряють температуру у працівників, якщо вона хоч трішки підвищена, то відвозять співробітника додому. Усі працівники працюють у масках і рукавичках, під час зйомок при необхідності співробітники Суспільного одягають захисні костюми. 

Через те, що журналісти часто контактують із лікарями та людьми на вулиці під час бліц-опитувань, вони в зоні ризику. Продюсерка «UA: Запоріжжя» Наталія Андреєва розповіла, що одному зі співробітників філії проводили тест на коронавірус, оскільки він мав симптоми застуди: Коронавірус тест не підтвердив.

comments powered by Disqus