Кандидат у президенти Ляшко хоче повернути «Фольк-music» на «Перший Національний» і щоб канал очолила Оксана Пекун

Відео з Оксаною Пекун та Олегом Ляшком розмістив на своїй фейсбук-сторінці народний депутат України, заступник лідера «Радикальної партії» Андрій Лозовий.

На відео видно, як Оксана Пекун каже, що Олег Ляшко – «людина, якого любить народ», «він завжди говорить правду, він завжди відвертий», «наш народний президент».

«Він сказав, що поверне в ефір вашу улюблену програму "Фольк-music"», – сказала Оксана Пекун зі сцени.

Після цього Олег Ляшко подякував Оксані Пекун «за чудовий концерт» і додав: «Оксану Пекун вигнали з ефіру, тому що там є такий Аласанія, який вважає, що українське слово, українська пісня не повинні бути на суспільному телебаченні».

«Після президенських виборів я поверну "Фольк-music" в ефір українського телебачення», – зазначив кандидат у президенти.

Олег Ляшко у свою чергу на фейсбук-сторінці запостив, як він у дуеті з Оксаною Пекун виконує пісню «Чорнобривці».

«Після прекрасної зустрічі в Летичеві на Хмельниччині народився новий дует із талановитою Оксаною Пекун. Послухайте яка чудова українська пісня! Після президентських виборів поверну Фолькмузик на Перший Національний, а канал очолить Оксанка замість природженого невдахи Аласанії, який опустив рейтинги каналу нижче плінтуса», – написав він.

Нагадаємо, телеканал мав назву «Перший національний» з 1998 до 2015 року. 7 квітня 2015 року Перший національний змінив логотип. Тоді було презентовано як логотип Суспільного мовника України: «UA: Суспільне мовлення», так і його першого каналу: «UA: Перший».

Додамо, 25 листопада 2018 року програма «Фольк-music» вийшла в новому форматі як «UA: Фольк» із новим тимчасовим ведучим Тімуром Мірошниченком. Автори проекту Оксана Пекун та Володимир Коваленко  вважають, що на Суспільному знищили телепрограму «Фольк-music», а отже й українську народну пісню, українську культуру.

На бік творців «Фольк-music» пристали народні депутати, зокрема з Радикальної партії Олега Ляшка, заслужені й народні артисти України. Конфлікт дійшов до того, що Оксана Пекун із чоловіком-продюсером звернулися з листом до Президента із проханням повернути на «UA: Перший» авторський проект «Фольк-music» таким, яким він був упродовж десяти років. Лист підписали ще понад 30 діячів культури.

Відповідальна за розважальний напрям діяльності членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександра Кольцова сказала сайту «Детектор медіа», що народній пісні на Суспільному нічого не загрожує і що саме народні колективи будуть відігравати провідну роль у новій програмі. 

comments powered by Disqus