Глядачі продовжують критикувати новорічний ефір суспільного мовника Латвії

У переддень Нового року, 31 грудня, Латвійське телебачення (LTV) підготувало святкову містерію, присвячену письменникові Рудолфсу Блауманісу під назвою «Хай живе життя, хай живе свято!». Щоправда, підготовлене шоу викликало різке невдоволення глядачів і масу негативних коментарів у соціальних мережах.

Під час святкового шоу популярні латвійські актори та співаки: Гіртс Кестеріс, Діта Лурін-Егліена, Раймонда Ваздіка, Артіс Робежніекс, Ієва Плявніеце, Ріхардс Леперс, Саманта Тіна, Донс – переспівували світові хіти Тома Джонса, Джо Кокера, Елтона Джона, Френка Сінатри, Лайзи Мінеллі, Елвіса Преслі та багатьох інших.

Незважаючи на старання місцевих зірок, в міроблозі Twitter про це шоу написали надзвичайно багато критичних відгуків. Наприклад, композитор Карліс Лацис у своїх висловлюваннях був вкрай відвертим: «Що за непотріб йде по LTV1?».

Інший користувач пише, що п'ять років не дивився новорічне шоу на LTV, але в цьому році все ж таки вирішив подивитися: «Витримав десять хвилин. Тепер ще п'ять років можуть бути спокійним».

Настільки ж відверто про святковому концерті висловилася член Національної ради електронних ЗМІ Айя Цаліте-Дулевска. За її словами, вона стійко дивилася «Містерію Блауманіса». «Проте під час шоу мій улюблений письменник Блауманіс, швидше за все, перевернувся в труні», – сказала вона.

comments powered by Disqus