Дослідження від PBS: британці довіряють телебаченню більше, ніж пресі

11:56,
16 Листопада 2011
1489

Дослідження від PBS: британці довіряють телебаченню більше, ніж пресі

11:56,
16 Листопада 2011
1489
Дослідження від PBS: британці довіряють телебаченню більше, ніж пресі
З нагоди початку трансляції у Великій Британії американський канал суспільного мовлення PBS вирішив дізнатися більше про ступінь довіри своєї нової аудиторії та традиційної аудиторії в Америці до ЗМІ.

На замовлення PBS компанія YouGov провела опитування 1108 британців і 1095 американців. Результати показали, що скандал  з прослуховуванням у виданнях Мердока значно вплинув на ставлення британців до друкованих ЗМІ. 58% відповіли, що втратили довіру до інформації з газет. Отже, газетам довіряють – 38%, журнальним виданням – 25% британців.

Водночас 64% британських респондентів відповіли, що телебачення для них – найнадійніше джерело новин. Друге місце посіло радіо – 58%, високий показник також у веб-сайтів – 55%.

Рівень довіри до блогів та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook, невеликий, лише один з десяти британців вважає новини з блогів надійною інформацією, і для 15% британців це – місце знаходження медіаконтенту, що заслуговує на довіру.
 

Для американців, навпаки, рівень довіри до газет більше, ніж до телебачення: 44% та 42% відповідно. Блоги та соціальні медіа – на останніх позиціях (18%, 19%), але їм довіряють набагато більше, ніж у Британії.

Як не дивно, американці довіряють  британським ЗМІ набагато більше, ніж самі британці. 74% вважають, що ЗМІ часто або іноді надають недостовірну інформацію, і лише 7% американців ніколи не довіряли британським ЗМІ.

Нагадаємо, що  1 листопада американський канал суспільного мовлення PBS, що вже 42 роки існує у США, почав мовлення у Великій Британії.

Джерело YouGov

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
stv.mediasapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду