Дослідження від PBS: британці довіряють телебаченню більше, ніж пресі

На замовлення PBS компанія YouGov провела опитування 1108 британців і 1095 американців. Результати показали, що скандал  з прослуховуванням у виданнях Мердока значно вплинув на ставлення британців до друкованих ЗМІ. 58% відповіли, що втратили довіру до інформації з газет. Отже, газетам довіряють – 38%, журнальним виданням – 25% британців.

Водночас 64% британських респондентів відповіли, що телебачення для них – найнадійніше джерело новин. Друге місце посіло радіо – 58%, високий показник також у веб-сайтів – 55%.

Рівень довіри до блогів та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook, невеликий, лише один з десяти британців вважає новини з блогів надійною інформацією, і для 15% британців це – місце знаходження медіаконтенту, що заслуговує на довіру.
 

Для американців, навпаки, рівень довіри до газет більше, ніж до телебачення: 44% та 42% відповідно. Блоги та соціальні медіа – на останніх позиціях (18%, 19%), але їм довіряють набагато більше, ніж у Британії.

Як не дивно, американці довіряють  британським ЗМІ набагато більше, ніж самі британці. 74% вважають, що ЗМІ часто або іноді надають недостовірну інформацію, і лише 7% американців ніколи не довіряли британським ЗМІ.

Нагадаємо, що  1 листопада американський канал суспільного мовлення PBS, що вже 42 роки існує у США, почав мовлення у Великій Британії.

Джерело YouGov

comments powered by Disqus