Держкомтелерадіо: Журналісти переплутали ДСП «Укртелефільм» з ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм»

Низка ЗМІ поширили інформацію про те, що Фонд державного майна України виставив на аукціон через систему «ProzorroПродажі» єдиний майновий комплекс державного спеціалізованого підприємства «Укртелефільм» (код за ЄДРПОУ 35524710), розташований за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 160.  Держкомтелерадіо стверджує, що вони припустилися помилки, ілюструючи це підприємтсво фотографіями будівель та логотипом іншого державного підприємства – «Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Комітету.

«ДСП «Укртелефільм» і ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» – це різні підприємства, які знаходяться за різними адресами, не співпрацювали і не мають спільних проектів.  Наразі триває перетворення ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм», а згодом приєднатися до ПАТ «НСТУ», 100 відсотків акцій якого належить державі», – зазначають в Держкомі.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Питання перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм».

Через постійні судові процеси та брак коштів реформування студії триває дуже повільно.  Студія «Укртелефільм» має два варіанти розвитку: або увійти до НСТУ, або припинити існування, вважає голова комісії з перетворення «Укртелефільму» Тарас Аврахов.

comments powered by Disqus