«UА:Перший» покаже документальний фільм про Майдан у Харкові

«UА:Перший» покаже документальний фільм про Майдан у Харкові

15:27,
9 Грудня 2015
2057

«UА:Перший» покаже документальний фільм про Майдан у Харкові

15:27,
9 Грудня 2015
2057
«UА:Перший» покаже документальний фільм про Майдан у Харкові
«UА:Перший» покаже документальний фільм про Майдан у Харкові
9 грудня о 16:30 «UА:Перший» покаже документальний фільм «Дні страху» Лідії Стародубцевої та Дмитра Коновалова про Майдан у Харкові. Про це повідомляє пресс-служба каналу.

«Майдан, який почався у столиці, продовжився і в інших українських містах. Харків теж не став винятком, але був тим містом, де до кінця не було зрозуміло, яких прапорів чекати. "Дні страху" – стрічка про страх, який заполонив прифронтовий Харків навесні 2014-го», - йдеться у повідомленні.

«Наш фільм "Дні страху" – це цикл із чотирьох новел, кожна з яких присвячена своєму героєві. Це не звичайний жанр репортажу, скоріше кіноесе або ж кінороздум, фільм-розслідування і фільм-міркування», - розповідає авторка стрічки Лідія Стародубцева.

Один із героїв – незрячий журналіст Радіо Свобода Володимир Носков. Другий герой – священик української православної церкви, настоятель храму Іоанна Богослова, отець Віктор Маринчак. Він усі дні Майдану був у центрі подій: читав молитви, підтримував вірян. Отець Віктор розповів про своє тлумачення феномену страху: для священика страх – це в першу чергу страх Божий.

Третій герой стрічки – прокурор, через якого нього в юридичній площині розкривається розуміння того, що таке страх і як потрібно його долати.

Четвертий герой – поет Сергій Жадан, одна з важливих постатей не тільки у сучасному літературному процесі, а й у суспільному житті, один з героїв харківського Майдану, у якого свій досвід страху і безстрашності – поетичний. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду