«UА:Перший» покаже документальний цикл про внутрішніх переселенців

«UА:Перший» покаже документальний цикл про внутрішніх переселенців

14:48,
31 Липня 2015
2998

«UА:Перший» покаже документальний цикл про внутрішніх переселенців

14:48,
31 Липня 2015
2998
«UА:Перший» покаже документальний цикл про внутрішніх переселенців
«UА:Перший» покаже документальний цикл про внутрішніх переселенців
У понеділок, 3 серпня, о 20:00, «UА:Перший» покаже перші дві частини спецпроекту «Громадське ТБ» про життя переселенців «Вимушені». Наступного дня, у вівторок, 4 серпня, о 20:00 – в ефірі «UА:Першого» третя і четверта частини документального циклу. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Цикл розповість про психологічні проблеми, з якими стикаються вимушені переселенці, в яких умовах вони живуть, як відбувається їхня адаптація у нових місцях проживання, як вони облаштовують свій побут і шукають роботу,  що чекає на переселенців у майбутньому і що робить для них держава

Команда «Громадського ТБ» упродовж двох місяців, починаючи з ескалації військових дій у Дебальцевому, їздила по містах України від Слов'янська до Львова і записувала історії життя людей, яких війна на Сході й окупація Криму позбавили дому. Ці історії було покладено в основу документального циклу про переселенців «Вимушені».

У першій частині йдеться про посттравматичний стрес людей, який вони відчувають одразу після переселення. У другій частині показано, де живуть ці люди, як місце впливає на психологічний таемоційний стан переміщених осіб, як вони себе позиціонують – як переселенці чи вони починають адаптуватися до тих місць, куди вони переїхали. Третя частина – це історії бізнес-успіху переміщених, приклади вдалих проектів, коли люди щось розпочинають і це їм вдається. І четверта частина – це історії про людей, які не просто займаються облаштуванням свого життя. Це історії про правозахисників і громадських активістів – людей, які фактично відповідають не тільки за свою долю, а намагаються зробити якомога більше для блага інших внутрішньо переміщених осіб. Вони намагаються активно вплинути на покращення ситуації як і самих переселенців, так і тих територій, з яких вони переїхали. Вони ведуть боротьбу на всіх можливих рівнях за можливість повернутися додому.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду