Сайт «Суспільне мовлення» оновив дизайн
17 квітня 2014 року було ухвалено закон про Суспільне мовлення, після чого розпочалася активна дискусія стосовно його впровадження та внесення змін. Матеріали про цей процес зібрані у підрубриці «Зміни». В підрубриці «Аналіз» – оцінки та роз’яснення експертів щодо законодавства.
Рубрика «Реформування» об’єднує матеріали, які інформують про перехід до Суспільного на державному телебаченні (Першому національному та каналі «Культура»), державному радіо, регіональних мовниках. Підрубрика «Інтернет ТБ» містить матеріали про незалежні проекти інтернет-телебачення, які передували створенню Суспільного в Україні.
Експертні оцінки іноземних експертів процесу переходу до суспільного мовника в Україні, як працюють іноземні суспільні мовники та що у них нового можна прочитати в рубриці «Світовий досвід».
В розділі «Інформресурси» зібрані посилання на суспільні мовники світу та регіональні ТРК, а також література про суспільне мовлення.
Проект «Суспільне мовлення» існує з 2010 року і висвітлює процес переходу від державного до суспільного мовлення в Україні. Сайт став майданчиком для публічного обговорення теми становлення суспільного: на ньому зібрані думки вітчизняних та іноземних експертів, відслідковуються та аналізуються зміни в законодавстві, регулярно висвітлюється діяльність Робочої групи по створенню Суспільного мовника, зібрана інформація про моделі суспільного мовлення у країнах світу.
Мета порталу – популяризувати ідею Суспільного в Україні, а також спонукати регуляторні органи у сфері медіа почути і прислухатись до громадської та експертної думки щодо суспільного мовлення, та сприяти його якнайшвидшому створенню.