Тренінги для журналістів є невід’ємною складовою реформи суспільного мовлення – німецький експерт

Про це він сказав під час зустрічі з головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком, яка проходила в рамках міжнародного проекту «Громадянська журналістика і роль цифрового медіа-діалогу у житті суспільства», сайту «Суспільне мовлення» повідомила прес-служба Держкомтелерадіо.  

Вольфганг Рессман не сумнівається, що реформа суспільного мовлення в Україні завершиться успішно. Він наголосив, що під час створення суспільного мовлення журналістам необхідно брати участь у тренінгах, відпрацьовувати навики. Він також розповів, що в Німеччині студенти-журналісти обов’язково поєднують навчання і практику.

За його словами, велике значення для розбудови демократичного суспільства має підготовка представників мас-медіа до роботи в умовах свободи слова.

Окрім того, пана Рессмана цікавило питання роздержавлення друкованих видань, де газети братимуть фінансування. За його словами, в Європі наклади друкованих видань падають. Олег Наливайко пояснив, що в Україні по районних центрах більше прислухаються до друкованого слова. Падіння накладів спостерігається лише у великих містах.

З 19 по 24 листопада 2016 року Вольфганг Рессман і його колеги з Німеччини, Іспанії, Польщі, Білорусі та України проводять третій цикл тренінгів в Інституті журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка для молодих українських журналістів і студентів. Міжнародний проект «Громадянська журналістика і роль цифрового медіа-діалогу у житті суспільства» реалізовують за підтримки МЗС ФРН.

comments powered by Disqus