На Першому - фільм про автора гімну Києва

igorshamo.de

Фільм власного виробництва Перший покаже в неділю, 31 травня, о 16:05. Авторка фільму – Тетяна Жицька,  режисерка – Світлана Красножон.

У фільмі використано архівні записи НТКУ, серед яких – запис першого виконавця пісні «Як тебе не любити, Києве мій!» Юрія Гуляєва. Також у стрічці використано матеріали з приватних архівів.

«У фільмі є багато цікавих моментів про геніального композитора. Ми зосередилися не тільки на його творчості. Глядачі почують спогади, розповіді тих, хто був з ним особисто знайомим. Це ті люди, які з ним працювали, які знали Шамо в різних життєвих ситуаціях», - розповідає Тетяна Жицька.

Серед людей, які розповідають у фільмі про Ігоря Шамо – диригент Вадим Гнєдаш, керівник і головний диригент Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки Анатолій Авдієвський, всесвітньо відомий баяніст Володимир Безфамільнов

Нагадаємо, 28 травня була відзначена інша стрічка про композитора - «Ігор Шамо. Постлюдія». Режисерка Юлія Лазаревська та оператор Микола Мандрич отримали за неї мистецьк премію «Київ» імені Івана Миколайчука. 

comments powered by Disqus