На «UА:Першому» стартує новий сезон «Дебатів PRO»

фото - прес-служба "UA: Першого"

Перша тема, яку обрано для обговорення у студії – «Зміни до Конституції: загроза суверенітету чи шлях до миру?». Програма виходитиме в ефірі по вівторках. 

Автори внесли зміни у формат проекту – додасться ще один, четвертий, раунд. У ньому визначатиметься, хто повинен зважати на напрацьовані під час програми компроміси і рішення, хто зобов'язаний за своїми посадовими обов'язками – які народні депутати й міністерства – працювати, зважаючи на точку зору людей, сформульовану у студії «Дебатів PRO».

Взяти участь у «Дебатах PRO» як гість можна написавши на адресу debaty.pro@gmail.com або зателефонувавши за номером (044)4814896.

Запитання до експертів та варіанти компромісів, як і раніше, збираємо на сторінках програми у Facebook та Twitter

«Дебати PRO» - суспільно-політичне ток-шоу «UА:Першого». Перший сезон почав виходити в квітні цього року. Проект реалізовано у форматі дебатів, які відбуваються в чотирьох раундах. У програмі обговорюється резонансна тема, яка розділяє суспільство на два протилежні табори. У проекті беруть участь шість експертів, які знаються на проблемі, і кожен має лише хвилину часу, аби переконати всіх учасників дискусії у правильності своєї точки зору. Аудиторія в студії та інтернет-користувачі можуть ставити свої запитання спікерам. Модератор дебатів - Роман Вибрановський, шеф-редактор - Дмитро Грузинський.

comments powered by Disqus