На «Громадському радіо» стартує «Час Громадського»

www.facebook

«Час Громадського» - це інформаційна картина дня з окремим фокусом на свіжих подіях в Криму та на Донбасі. Програма виходитиме щодня по будням з 18.00 до 19.00. Ведучими стали Вікторія Єрмолаєва і Тетяна Курманова. 

«Час Громадського» виходитиме наживо зі студії "Громадського радіо". Це третя година прямоефірного мовлення на ГР. Слухати можна онлайн на сайті ГР - тут: http://hromadskeradio.org/livestream/

«Початок нового проекту став можливий завдяки підтримці слухачів "Громадського радіо", котрі долучилися як доброчинці до кампанії "Громадське радіо цілодобово" на платформі "Спільнокошт". Зібрані кошти дозволили нам закупити додаткове обладнання (комп'ютер, аудіоінтерфейс, мікрофон, ефірне комп'ютерне забезпечення тощо) та замінити сервер на більш надійний.

Завдяки підтримці наших доброчинців щодобове оригінальне мовлення "Громадського радіо" з понеділка по п'ятницю складає уже 4 години. Загалом на сайті "Громадського радіо" http://hromadskeradio.org ефір чути 24 години на добу», - йдеться у повідомленні. 

«Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus