Мирослава Ґонґадзе готує авторську передачу для «UА:Першого»

facebook

Про це журналістка повідомила у себе на Facebook. Подробиці про проект «Суспільному мовленню» розповів гендиректор НТКУ Зураб Аласанія.

Мирослава Ґонґадзе братиме інтерв’ю у політиків та чиновників у США, а також буде приїздити в Україну, аби поспілкуватись з місцевими «топами». Тема розмов – Україна, її поточний стан та майбутнє.

«У Мирослави є така властивість – вона може ставити питання, які мені навіть у голову не прийшло б поставити, якісь абсолютно прості речі. Приміром: «Ви крадете чи ні?». І чиновники збентежені такою простотою, вони губляться. На такі питання треба відповідати щиро і прямо. Такого підходу бракує журналістиці сьогодні», – розповідає Зураб Аласанія.

На презентації Суспільного мовника 7 квітня Мирослава Ґонґадзе у відеозверненні пообіцяла, що на Першому з’являться телевізійні проекти, вироблені спільно з американськими мовниками. 

Журналістка уже співпрацювала з Першим Національним – у жовтні 2014 року вона разом із Зурабом Аласанією вела прямоефірну програму «Національні дебати» між представниками всіх партій, які брали участь у виборах.

 

Фото - Facebook Мирослави Ґонґадзе

 

comments powered by Disqus