Хмельницька філія НТКУ святкує 25 років

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомили у Хмельницькій філії НТКУ.

«Процес створення був досить тривалим. У 1988-му дозволили областям, які не мали телестудій, відкривати власне інформаційне телевізійне мовлення тривалістю 15 хвилин. Відтак на початку 1991 року  було створено  Хмельницьку міську редакцію телебачення, головним редактором якої призначили тодішнього заступника голови обласного радіокомітету Анатолія Трачука. Але перший ефір відбувся майже через рік», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє «Поділля-центр», зараз Хмельницька філія НТКУ є єдиним місцевим мовником, теле- та радіосигнал якого доступний майже кожному мешканцю області. Зокрема, телевізійний сигнал покриває більше 90 % території краю.  

«Сьогодні програмне наповнення Філії НТКУ Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-центр»  — це передачі, що задовольняють найширші потреби подільського глядача, філія часто є останньою інстанцією, куди хмельничани звертаються по допомогу. Головними принципами роботи тележурналістів є оперативність, неупередженість та об'єктивність і – ніякої джинси», – повідомляє Хмельницьке телебачення.

З нагоди ювілею телерадіокомпанія створила 20 роликів, в яких подоляни говорять про те, що для них означає місцеве телебачення та яким воно має бути.

comments powered by Disqus