«5baksiv.net» покажуть у арт-просторі «Вежа КПІ»

фото - прес-служба "UA: Першого"

Показ чотирьох серій про стартаперів Макса і Зеника відбудеться о 18.00 в арт-просторіНаціонального технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

До арт-простору завітає і творча група серіалу. Продюсер серіалу Руслан Ткаченко каже, що важливим буде не стільки перегляд серій, скільки зворотній зв'язок із тими, для кого цей серіал власне й знімався: «Нам цікаво почути думку молоді стосовно нашої роботи. Тим більше, що задум був – показати реальне життя, тож найперше ми запитаємо, чи вдалося нам це. І, звісно ж, дізнаємося, на що б студенти витратили 5 баксів».

Серіал «5baksiv.net» поки має чотири серії, тож команда ще матиме нагоду запитати у студентів, яким би вони хотіли бачити продовження пригод Макса і Зеника. А ті, хто не потрапить на спільний перегляд серіалу, можуть переглянути відео.

Профінансувало створення серіалу Міністерство закордонних справ Великобританії, консультував авторів ВВС Media Action. За словами Руслана Ткаченко, бюджет телесеріалу коштує це в десять разів дешевше, ніж було б у Британії. Прем'єра серіалу відбулася в травні. 

comments powered by Disqus