15 вересня – телеканал «UA: Культура» зніматиме концерт Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька»

Facebook

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

Виступ присвячено виходу нового альбому гурту під назвою De Libertate. Це збірка давніх і сучасних пісень про свободу — особисту, громадянську, національну. На концерті прозвучать пісні на слова Григорія Сковороди, Якова Щоголева, Григорія Грабянки, Романа Купчинського, Василя Стуса, йдеться в анонсі.

Ведучі концерту — музикознавиця Любов Морозова та журналіст Юрій Макаров, відомі глядачам «UA: Культура» за проектом #МузLove.

«Усі ми іноді стаємо заручниками стереотипів, наприклад, що стародавня музика – це щось з минулого. Телевізійна версія концерту "Хореї Козацької" стане для когось приємним відкриттям ще одного виміру сучасної української музики, ну а для поціновувачів барокової стародавньої музики — справжнім надбанням», — розповіла креативна продюсерка «UA: Культура» Ілона Андрєєва.

«Хорею Козацьку» було засновано у 2005 році у Києві. Репертуар гурту складає музика різних епох: від пізнього середньовіччя до кінця XX століття. У доробку гурту понад 200 пісень і музичних композицій, які охоплюють часовий простір Руси-України від середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму, творів XX століття аж до модерної України.

Додамо, Тарас Компаніченко є автором і ведучим передачі «Хорея Козацька», яка виходить на радіо «Культура» щонеділі о 13:00.

comments powered by Disqus