Зураб Аласанія подав документи на посаду голови правління суспільного мовлення

Про це він повідомив у Facebook.

«Документи для участі в конкурсі на голову правління ПАТ НСТУ — здав. PS — на конкурс йду з позиції керівника Програми Журналістики KSE (Kyiv School of Economics)», – зазначив Зураб Аласанія.

Зураб Аласанія першим офіційно заявив, що братиме участь у конкурсі на посаду голови правління НСТУ. Він першим подав eлектронну декларацію як кандидат на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії, а наступного дня, 1 березня, – як колишній генеральний директор Національної телекомпанії України.   

З 25 березня 2014 року по 1 листопада 2016 року Зураб Аласанія обіймав посаду генерального директора Національної телерадіокомпанії України. Пан Аласанія пішов із НТКУ за власним бажанням, тому що був не згоден із недофінансуванням суспільного мовлення у 2017 році.

За даними джерел «Суспільного мовлення», окрім Зураба Аласанії, ще три кандидати могли подали документи на конкурс голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії. Електронні декларації як кандидати на посаду голови правління НСТУ подали Олександр Зорка, Олександр Коваленко та Юрій Драган.

Претенденти на посаду голови правління сусіпльного мовлення можуть подавати документи до 16 березня (до 17:00). Не пізніше 13 квітня 2017 року Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ. 

comments powered by Disqus