Журналісти ВВС розпочали черговий страйк

Попередній страйк працівників ВВС пройшов 18 лютого, він торкнувся низки програм і служб корпорації, проте керівництво пізніше заявило, що перебої в роботі були незначні.

Члени профспілок виступають проти скорочень, що тривають у компанії. ВВС виконує план зі скорочення 2000 співробітників протягом п'яти років. «Нинішні вимоги керівництва неприйнятні. Співробітники ВВС сьогодні висловлюються проти перетворення їх роботи на каторгу», – заявив керівник Bectu Джері Морріссі (Jerry Morrissy). Керівництво компанії, у свою чергу, розповсюдило заяву, в якій підтверджується, що переговори останніх днів результатів не дали, але менеджмент компанії не зможе відмовитися від скорочень.

Минулого разу значна частина журналістів британського медіахолдингу ВВС вийшли на добовий страйк через обіцяне скорочення штату компанії. Про це повідомляє BBC News. Причиною конфлікту стала відсутність угоди з тридцятьма співробітниками, яких поки не змогли перевести на іншу роботу.

Журналісти влаштували численні пікети біля будівлі корпорації в Лондоні. Співробітники ВВС були підтримані Національною спілкою журналістів (NUJ) Великобританії.

Щоденна програма новин Today на Radio 4 ВВС також не вийшла у ефір відповідності з розкладом о 6:00 за місцевим часом. Замість неї телерадіокорпорація транслювала інші передачі.

Джерело: BBC News

comments powered by Disqus