Завершився онлайн відбір першого етапу нацвідбору на «Євробачення-2017»

Анкети для участі в онлайн-голосуванні, а також прямі заявки голові журі, композитору і музичному продюсеру Костянтину Меладзе більше не приймаються, йдеться на сайті СТБ.

«З першого вересня, коли стартував нацвідбір, нам прийшло кілька сотень заявок, частина з яких була опублікована на сторінці онлайн-голосування, а частина особисто відправлена ​​музичному продюсеру Національного відбору Костянтину Меладзе. Всі голоси за учасників були враховані», – повідомляє телеканал.

За даними організатора нацвідбору, ім’я переможця онлайн відбору першого етапу буде оголошене найближчим часом.

Згідно з правилами, онлайн голосування за учасника має тривати до 15 січня 2017 року. Однак вже 11 січня список онлайн заявок, де відвідувачі сайту СТБ могли голосувати за будь-якого учасника шляхом проставлення «лайків» під анкетою відповідного учасника, не доступний.

Перший прямий ефір цаціонального відбору на «Євробачення» відбудеться з палацу культури «КПІ» 4 лютого, другий - 11 лютого, третій - 18 лютого. Ім'я переможця оголосять 25-го лютого в фіналі відбору. Оцінювати конкурсантів буде Костянтин Меладзе, Джамала і Андрій Данилко. 

Ведучий Сергій Притула вестиме прямі ефіри Національного відбору на «Євробачення-2017». 

1 листопада 2016 року стартував продаж квитків на перші три шоу і фінал, на якому оберуть представника від України на «Євробачення-2017».

Додамо, що співробітництво НТКУ з каналом СТБ щодо пісенного конкурсу «Євробачення-2017» обмежується рамками національного відбору учасників від України. НТКУ платить за ліцензію, СТБ бере на себе забезпечення Національного відбору, повідомив раніше гендиректор Зураб Аласанія, який 1 листопада 2016 року звільнився з НТКУ. 

Зазначимо, що головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. На «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн.

Фото з сайту ukr.media

comments powered by Disqus