Замість Майкла Щура вечірнє шоу на «UA: Першому» вестимуть Юрій Марченко та Істан Розумний

Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook розважального шоу «ЧереЩур» і на сайті телеканалу. 

«Дивіться новий сезон Вечірнього шоу з Юрий Кошмарченко на UA:Перший​ з 22 червня! Ще більше жартів! Ще більше зіркових гостей! Ще більше хорошої музики!», – йдеться у повідомленні у Facebook.

У Національній суспільній телерадіокомпанії України зазначають, що творці шоу бачать своєю метою популяризацію сучасного гумору та іронічного погляду на самих себе. Проект виходитиме за підтримки USAID та Internews.

Ведучих мали обирати на кастингу. Юрій Марченко сказав, що його спершу запросили на кастинг, а тоді запросили вести шоу. У коментарі сайту «Суспільне. Детектор медіа» ведучий повідомив, що новий сезон вечірнього шоу матиме такий же формат як і «ЧереЩур» та при тому буде багато новинок. «По-перше, одразу двоє нових ведучих. А ще ми будемо намагатися наповнити кожен випуск мікрорубриками, скетчами та сюжетами про те, що відбувається в Україні, світі, на Суспільному, поза Суспільним та у Всесвіті, чи що там ще залишається, окрім перерахованого», – зазначив Юрій Марченко.

Під час вечірнього шоу він буде у костюмі. Каже, що з радістю виступав би в халаті, але формат передачі диктує костюм. «Однак я обов’язково розстібну верхній ґудзик. Бо я бунтар», – додав ведучий.  

Юрій Марченко веде програми та пише статті російською, проте під час шоу розмовлятиме українською. «Я взагалі давно сподіваюсь перейти на мову, в побуті вже переважно нею й спілкуюся. Публічно поки що переживав через похибки. Але на шоу за кожну помилку чи русизм мене битимуть струмом (насправді ні. Бо струм дорогий)», – сказав пан Марченко.

Юрій Марченко

«Абсолютно дика історія. ЧереЩур без Щура - це вже якийсь ЧереЧереЩур!
Але гадаю, буде круто. Кошмарченко смішний і розумний, а ще у нас є один козир у рукаві, і я навіть назвав його у цьому тексті, але ви не помітили. 
А, і ще у нас буде офігенний джаз-бенд - ви їх бачили на сцені на концертах ХЗВ!», – написав у себе на сторінці виконавчий продюсер творчого об’єднання «Суспільно-політичне мовлення» Альберт Цукренко (Олег Цукренко). У себе в пості він позначив українського джазмена Андрія Арнаутова.

У НСТУ повідомляють, що Істан Розумний виріс в українській сім’ї у Вінніпезі, десять років тому переїхав до Києва. «Я народився й ріс у західному світі, тому формат вечірніх шоу для мене звичний з дитинства. Коли я вперше приїхав в Україну, то зрозумів, що це неймовірне місце, і я хочу жити тут. Купив квартиру, дачу. Потім почав багато зніматися в кіно та серіалах, де мене за сюжетом зазвичай били. Сподіваюся, у цій програмі обійдеться без цього», цитує слова Істана Розумного прес-служба Суспільного.  

Істан Розумний

Нагадаємо, ще в лютому Роман Вінтонів підтвердив, що не буде ведучим шоу.  Тодігенеральний продюсер суспільно-політичного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України Андрій Сайчук розповів «СМ», що Late Night Show у другому сезоні швидше за все матиме іншу назву, так як буде новий ведучий.

27 жовтня 2017 року на телеканалі «UA:Перший» з’явилася вечірня розважальна програма «ЧереЩур», яку вів Майкл Щур. Тоді «Детектор медіа» зняв репортаж за лаштунками третього випуску програми «ЧереЩур» на Суспільному. Журналісти, серед іншого, поцікавилися, чи немає конфлікту інтересів у тому, що член правління Суспільного Роман Вінтонів, який особисто несе відповідальність за розбудову суспільно-політичного мовлення колись державного ТБ, є ведучим в образі Майкла Щура двох авторських програм на цьому ж каналі.

Наприкінці 2017 року Роман Вінтонів розповів, що у 2018 році програма «ЧереЩур» може призупинитися через брак фінансування. 31 грудня вийшла остання програма  першого сезону. 

Фото: Facebook-сторінка Істана Розумного, Юрія Кошмаренка (Марченка), «ЧереЩур».

comments powered by Disqus