Законопроект про суспільне мовлення від радника Медвєдєва може бути видалений з «Вікітеки»

10:05,
1 Листопада 2011
1439

Законопроект про суспільне мовлення від радника Медвєдєва може бути видалений з «Вікітеки»

10:05,
1 Листопада 2011
1439
Законопроект про суспільне мовлення від радника Медвєдєва може бути видалений з «Вікітеки»
Голова ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михаїл Федотов  пропонує вдосконалити проект закону 2002 року про створення в Росії суспільного мовлення на сторінці проекту Вікімедія.

Михаїл Федотов розпочав виконання своєї обіцянки запропонувати новий варіант закону РФ про суспільне радіо і телебачення до кінця року. На сайті ради при президенті РФ він нагадав слова Дмитрія Медвєдєва, що пролунали 19 липня 2011 року на форумі у Ганновері, на підтримку ідеї створення суспільного телебачення.

Тоді Медвєдєв, зокрема, заявив, що суспільне телебачення – це добре, але «ми маємо зрозуміти, на яких засадах суспільне телебачення працюватиме у нашій країні. Якщо це принцип збору податку, який стягуватиметься приміром із кожного громадянина, тоді це, звісно, може викликати певні проблеми. Або ж потрібно шукати інший канал фінансування. І ось у цьому, на мій погляд, полягає основна складність».

З огляду на це Федотов запросив всіх охочих на сторінку Вікітеки, де викладено його авторський законопроект 2002 року, і взяти участь в доопрацюванні проекту і висловити свої зауваження у розділі «Обговорення».

Однак наразі текст є кандидатом на видалення з Вікітеки через те, що він належить до типу текстів, які не можна включати до бібліотеки. Проект Wikisource («Вікісорс», буквально – «Вікіджерело», пізніше російську частину названо «Вікітека») створено для зберігання додаткових текстів до статей Вікіпедії та має на меті зібрати вільні художні та інтелектуальні твори. Згідно правил Вікітека не передбачає зберігання творів, зміст яких змінюватиметься з плином часу: оновлюватиметься, удосконалюватиметься. Саме тому один з учасників російської Вікіпедії вніс закон до переліку статей, які слід видалити.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
stv.mediasapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду