З ПАТ «НСТУ» звільнилися заступники гендиректора НТКУ Харебін, Романова, Мельничук і Каленський у зв'язку зі скороченнм посад

Вікторія Романова звільнилася 19 травня за власним бажанням, решта 21 травня - у зв'язку зі скороченням посад. Оскільки НТКУ реорганізоване в ПАТ НСТУ, посади заступників генерального директора скорочено. 

Нагадаємо, всі заступники генерального директора (окрім виконуючої обов’язки голови правління Ганни Бичок) були попереджені про скорочення посад у зв'язку з реорганізацією НТКУ в ПАТ "НСТУ" кілька місяців назад. Усім заступникам відповідно до закону були запропоновані вакантні посади на вибір.

Ще один заступник гендиректора Михайло Шматов став директором виконавчим центральної дирекції ПАТ «НСТУ» (Київ, Мельникова, 42).

Як повідомив голова ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія, Ганна Бичок та Павло Грицак (перейшов із посади заступника гендиректора на посаду продюсера розважальних та спортивних програм) 22 травня отримають попередження про скорочення посад. Колишня заступниця генерального директора Дар’я Юровська, яка звільнилася торік відразу після відставки Зураба Аласанії, призначена радником голови правління.

Нагадаємо, на ПАТ «НСТУ» працювали перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін, шість заступників гендиректора: Ганна Бичок, Михайло Шматов, Вікторія Романова, Олександр Мельничук, Павло Грицак та Євген Каленський

comments powered by Disqus