«Юридичну особу Суспільного мовника зареєстровано 19.01.2017 – що далі?»

У заході візьмуть участь члени наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України,представники державних органів, які брали активну участь у створенні юридичної особи Суспільного мовлення, громадські медіа організації, представники міжнародної спільноти та народні депутати України. Прес-конференцію організовано за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні»*.

До виступу запрошено:

Вікторія Сюмар, голова Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики

Юрій Стець, Міністр інформаційної політики України

Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні

Олег Наливайко, голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України

Ганна Бичок, в.о. голови правління ПАТ НСТУ

Члени і членкині наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

Наталія Степанова, начальниця управління внутрішнього аудиту Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України

Ігор Розкладай, головний експерт Групи РПР-Медіа

Прес-конференція відбудеться 24 січня 2017 року о 14:00, за адресою: ІА «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького 8/16, 2-й поверх). 

*Проект Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» має на меті зміцнити роль медіа та Суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки. У 2017 році Проект фінансується з бюджету Ради Європи для виконання Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

comments powered by Disqus