Якісне перетворення НТКУ на суспільне мовлення не відбудеться навіть за рік – Шматов

Про це він сказав в інтерв’ю «Культурна революція» для сайту «UA: Першого».

«не буде так, що ми реєструємо ПАТ НСТУ, а наступного дня все змінюється – телеканал мовить в HD-якості, у нас з’являються студії-трансформери, новини знімаються з дронів... Все це не відбудеться за одну ніч лише через підписання папірця про створення суспільного мовника» – сказав Михайло Шматов.

На його думку, завищені очікування можуть зіграти злий жарт з усіма нами, бо якісне перетворення НТКУ на суспільне не відбудеться миттєво.

«Цього не відбудеться навіть за рік. Має пройти певний час, поки ми прийдемо до того суспільного, яке самі хочемо бачити, і яке відповідатиме очікуванням суспільства», – зазначив він.

Михайло Шматов розповів, що працівники НСТУ  хочуть створювати новий контенту набагато більше, ніж цього хочуть від них. «Ми найбільше за всіх щасливі, що ця реформа добігає кінця, і що ПАТ НСТУ нарешті створено» – сказав пан Шматов.

Нагадаємо, 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. 

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар зазначилащо зміни контенту на суспільному мовнику будуть демонструвати, наскільки реформа вдалася. При тому член наглядової ради ПАТ НСТУ, співзасновник аналітичного центру Pro.mova Євген Глібовицький сказав, що не можна очікувати різкого оновлення контенту на суспільному мовленні.

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus