Як відреагувала британська преса на призначення нового директора ВВС

The Daily Telegraph:

«Для ВВС настав час змін. Вони скоріше за все будуть змушені замінити механізм ліцензійного збору на спосіб надходження коштів через індивідуальну передплату. Це дозволить дещо вирівняти позицію мовника на медіа-ринку. Адже в наш мультимедійний час умови для корпорацій, що й досі використовують схему плати за ліцензію, ставатимуть дедалі складнішими. Якщо новий директор вчасно відреагує на цю тенденцію, ВВС зможе отримати контроль над великою медіа-імперією».

The Times:

«Призначення Ентвістла можна назвати безпечним вибором. Судячи з усього, він є досить скромною людиною, яка займає відверто нескромну посаду. Сьогодні він заробляє більше, ніж прем’єр-міністр країни, і це створює певні проблеми, здебільшого для інших британських ЗМІ. Річ у тім, що ВВС фактично «придушує», обмежує розвиток не тільки своїх конкурентів, а й індустрії в цілому – ця корпорація є занадто великою. Отже, Ентвістл має зробити так, щоб ВВС могла доповнювати систему ЗМІ, яка існує зараз, без уповільнення процесу її еволюції».

The Independent:

«Призначення на посаду генерального директора ВВС людини, яка, працюючи у внутрішній структурі корпорації, ніколи не була підзвітною зовнішньо, є не зовсім зрозумілим. Скоріше за все він проявив себе якнайкраще. Крім того, в його професійній біографії є всі потрібні «галочки». Але чи є Ентвістл справжнім лідером? І чи не отримав він роботу лише через прихильність Лорда Паттена (Lord Patten), голови управлінського відділення BBC Trust? Хай там як, проте було б чудово, якби Ентвістл виявився саме тим, хто сьогодні потрібен ВВС».

The Guardian:

«Призначення Ентвістла може стати найсміливішою спробою відродити «райтівські часи» (Барон Райт, британський держслужбовець і перший генеральний директор ВВС (1889–1971). Два найголовніших завдання, що зараз стоять перед ним, – це відновлення морального духу персоналу та вирішення проблеми з ліцензійним збором. Ліцензію на перегляд програм сьогодні взагалі важко продати. Але новий лідер збирається вирішити цю проблему».

Daily Mail:

«Новим директором була призначена людина, яка побудувала свою кар’єру на «сильній журналістиці». Ми зичимо Джорджу Ентвістлу  удачі на новій посаді. Адже вона йому неодмінно знадобиться».

Джерело: The Guardian

comments powered by Disqus