ВВС розширює співробітництво з YouTube

Зовсім скоро на YouTube з'явиться новий канал про природу, який демонструватиме нові документальні фільми, створені BBC Earth Productions. А вже на початку 2013 року буде відкрито канал про науку, подробиці контенту якого наразі не анонсуються. Однак відомо те, що обидва канали будуть інтерактивними та повністю доступними на YouTube.

Даніель Хеф (Daniel Heaf), виконавчий віце-президент і керуючий директор цифрового відділу BBC Worldwide, коментує нове співробітництво так: «BBC Worldwide дуже зацікавлена в розширенні партнерства з YouTube. Адже ця компанія є не тільки місцем для поширення найкращого британського контенту на увесь світ, а й платформою, на якій ми можемо експериментувати з новими формами творчості».

Третій напрямок угоди між BBC Worldwide та YouTube полягає у підтримці функціонування вже існуючих шести каналів корпорації в цьому сервісі. На сьогоднішній день вони налічують близько 1,7 мільйона абонентів. Найбільш популярними з цих каналів є, власне, BBC Worldwide, Top Gear і EastEnders. BBC Worldwide вважає, що ця остання угода зможе підтримувати зацікавлення користувачів мережі у контенті ВВС, а також стимулюватиме збільшення аудиторії. 

Джерело: BBC Media Centre

comments powered by Disqus