ВВС призначила нового голову свого новинного підрозділу

У підпорядкуванні Хардінга буде вісім тисяч співробітників новинного відділу, а сам він, крім керівництва підрозділом, буде брати участь у засіданнях правління корпорації. Повідомляється, що річна зарплата Хардінга становитиме 340 тисяч фунтів стерлінгів.

Хардінг пішов з посади головного редактора The Times в грудні 2012 року після п'яти років керівництва виданням. У прощальному листі співробітникам Хардінг дав зрозуміти, що його відходу хоче Руперт Мердок, голова медіакорпорації News Corp, якій належить The Times.

Звільнення журналіста пов'язувалося з бажанням Мердока об'єднати щоденну газету The Times з тижневиком The Sunday Times в одне видання, проти чого виступав Хардінг. Крім цього, під керівництвом Хардінга The Times критично висвітлювала скандал в іншій газеті Мердока – News of The World. Журналістів цього видання запідозрили у прослуховуванні телефонів зірок шоу-бізнесу та політиків, що призвело до закриття газети.

До Хардінга новинну службу ВВС очолювала Хелен Боуден (Helen Boaden). Вона займала цей пост з 2004 року по кінець 2012 року. Роботу Боуден пов'язували з її роллю у скандалі з колишнім ведучим BBC Джиммі Севіля (Jimmy Savile), якого посмертно звинуватили в розбещенні неповнолітніх. Після смерті Севіла в кінці 2011 року відділ розслідувань ВВС підготував викривальний сюжет про телеведучого, проте випуск передачі був знятий з ефіру. Внутрішнє розслідування корпорації показало, що під керівництвом Боуден її відділ намагався приховати інформацію про передбачувані злочини Севіла.

Джерело: ВВС News

comments powered by Disqus