Всесвітній конгрес громадських мовників Public Broadcasters International-2011 цього року відбудеться у Сінгапурі

Форум представників громадських мовників Public Broadcasters International-2011 (PBI) проходитиме 26-29 жовтня у Сінгапурі, та збере близько 100 керівників провідних суспільних мовників світу, включно з британською BBC, американською PBS, канадською CBC, австралійською ABC та японською NHK. У переліку учасників, що зареєструвалися цього року також значиться Міжнародна служба «Голос России».

Головний доповідач ювілейного 20-го PBI –  Пола Кергер (Paula A. Kerger), президент американської PBS, найвпливовішої у США некомерційної медіакорпорації, у структуру  якої входять більше ніж 350 теле- та радіостанцій.

Public Broadcasters International – консультативний орган громадських мовників, заснований у 1990 році за ініціативи, зокрема, BBC, PBS та NHK  . Наразі постійними учасниками форму є більше 80 некомерційних телерадіокомпаній Європи, США та Азії. Щороку форум проходить на різних континентах.

PBI – єдиний міжнародний конгрес громадських мовників, на якому збираються представники вищого керівництва світових некомерційних телерадіокомпаній з метою обговорення ролі та сфери інтересів суспільних мовників, а також розширення кола їхніх форматів і сервісів.

Джерело: офіційний сайт PBI-2011

 

comments powered by Disqus