Віце-президент ЄМС: суспільні медіа важливі як ніколи

«Зі зростанням кількості телеканалів та інших інформаційних платформ часто сумнівного змісту, серед яких блоги, соціальні мережі, Twitter тощо, робота суспільних мовників як перевірених фільтрів інформації має життєво важливе значення», – сказав Клаудіо Капон (Claudio Cappon)  під час конференції «Свобода ЗМІ в ЄС та сусідніх країнах», яка проходила 24–25 листопада у Кракові. «Вони служать постачальниками якісного контенту  всім громадянам, а не тільки тим, хто може дозволити собі платні послуги преміум-класу».

Він сказав, що грошові витрати на суспільні ЗМІ варто розглядати як інвестиції. Робота мовника, що отримує необхідне фінансування, дуже позитивно впливає на економіку країн. Яскравим прикладом є ВВС, що отримує надходження від абонентської плати і є провідним гравцем на ринку медіа.

Віце-президент ЄМС також зазначив, що бажання багатьох сусідніх країн Європейського союзу стати членами ЄС дає важелі для просування  ґрунтовних та докорінних реформ в сфері суспільного мовлення в країнах-кандидатах. Він привітав те, що в цьогорічній Стратегії розширення ЄС на 2011–2012 роки, схваленій Єврокомісією 12 жовтня 2011 року, незалежність та стабільність суспільного мовлення є одним з вирішальних індикаторів в процедурі загальної оцінки кандидатів на вступ до ЄС.

Програма конференції >>

Повний текст доповіді>>


 

Джерело European Broadcasting Union

comments powered by Disqus