«ВідеоТеКа» представила репортаж з вечірки «Громадського радіо»

Нагадаємо, «Громадське радіо» почало збирати гроші на розвиток через платформу «Спільнокошт». Благодійна вечірка відбулася в рамках цього проекту, зібрані під час неї 10 тис. грн було переведено на рахунок у «Спільнокошті». Ідея збору грошей через цю платформу полягає в тому, що зареєстрованому проекту необхідно встигнути зібрати певну суму грошей у вигляді пожертв за певний проміжок часу. У «Громадського радіо» є 60 днів на збирання 60 тис. грн. Проект запущено 16 жовтня, вже зібрано майже третину необхідної суми. Доброчинникам пропонуються винагороди різної цінності – залежно від розміру пожертви.

Вечірка в київському закладі «Радіобар» також виконувала заохочувальну місію. Під час заходу відбувся концерт гурту Ірени Карпи, поетичні читання відомих українських авторів Катерини Бабкіної, Тараса Малковича, Павла Коробчука та Дмитра Лазуткіна, а також маленький перформанс від «неформального лідера» проекту Андрія Куликова у вигляді жартівливого танцю.

«Ми не хочемо ваших оплесків, ми хочемо матеріальної допомоги! Насправді те, що я так несерйозно і якось безформно зараз виглядаю, – це лише видимість. За всім цим приховуються дуже серйозні наміри та задуми», – запевнив гостей Андрій Куликов.

Джерело: ВідеоТеКа

comments powered by Disqus