Вибрановський організовує протест під Кабміном перед тим, як запустити програму «До справи» на «UA: Першому» (Оновлено)

Роман Вибрановський у програмі говоритиме з міністрами, керівниками служб та агенств про ті обіцянки, які є в програмі уряду і міжнародних угодах, про це він написав у себе на сторінці у Facebook.

«Формат програми також дуууууже суспільний:

З одного боку я не змінив ставлення ані до Правління, ані до методів, які використовувалися окремими членами Наглядової ради.:)

Саме Правління і Наглядова рада в конфлікті з урядом щодо об'єму фінансування Суспільного.

Але ні те ні інше не заважає нам професійно підходити до місії суспільного, зокрема ось цього сегменту "Надавати суспільству достовірну та збалансовану інформацію про Україну та світ, налагоджувати громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності".:) І робити програму, де уряд в присутності експерта буде давати цікаві звіти про те, що робить для людей», –  зазначив пан Вибрановський.

За його словами, на мітингу під урядом будуть вимагати лише те, що можуть вимагати журналісти: пояснити, що відбувається зараз і буде відбуватися через якийсь час. 

«Щоб зібрати масовку, кажуть, треба або звернутися до партій, або "замовити" учасників за гроші. І те, і друге у нас заборонено редакційним статутом, тому звертаємося до всіх хто має час і натхнення на те, щоб провести з нами кілька годин для промо», – запросив на мітинг Роман Вибрановський.  

Нагадаємо, 8 вересня 2017 року Роман Вибрановський та Наталя Пономарів вийшли в ефір телеканалу «UA: Перший» із спецпроектом «Час на пенсію»Інна Долженкова у статті «"Жирна" тема без спекуляцій» написала, що  весь час перегляду спецефіру «Час на пенсію» на «UA: Першому» не полишало враження його ідеальної підготовки.

Фото з Facebook-сторінки Романа Вибрановського 

comments powered by Disqus