Упродовж 10 днів «UA: Культура» та «UA: Львів» наживо показуватимуть симфонічні концерти з LvivMozArt

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

Щодня о 18:50 на «UA: Культура» виходитиме проект #МоцартLove, яким коментуватиме музикознавця, ведуча програми «#МузLove» Любов Морозова. Як повідомляють у НСТУ, Львівська філія Суспільного теж запланувала низку прямих увімкнень із подій фестивалю LvivMozArt на всі платформи Суспільного (телебачення, радіо, діджитал).  

Комунікаційна менеджерка «UA: Суспільне мовлення» Ольга Мельник у себе на сторінці у Facebook написала розклад заходів, які можна буде побачити на Суспільному.

«13 липня — концерт-відкриття у Палаці Потоцьких з неперевершеними солістами Софією Соловій (Україна-Італія) та Ноелем Боулі (США)

14 липня — симфонічний концерт «Полювання на Моцарта» познайомить із творами, які композитор створював для валторни, неодмінно у мажорній тональності

15 липня — «Моцарт у дзеркалі сучасності» запропонує інтерпретацію класичної симфонії для скрипки та альта з оркестром на новий лад;

16 липня — у рамках камерного концерту «Проста музика. Складна музика» музиканти гратимуть один примітивний і один віртуозний твір, щоб через цей контраст показати сутність музики;

17 липня — гала-концерт LvivMozArt складатиметься із творів світових класиків, присвячених коханню

18 липня — симфонічний концерт Viennese Soirée, назва якого буквально перекладається з французької як «Віденський вечір», занурить у світ вальсу та опереткових арій

19 липня — музичний перформанс Mozarts, присвячений родині композитора

20 та 21 липня в ефір виходитимуть відеокомпіляції найцікавіших подій, які відбулися в попередні дні фестивалю.

22 липня — концерт-закриття: вперше в Україні прозвучить оригінальна скрипка Вольфганга Амадея Моцарта Costa Violine», – анонсувала вона.  

На «UA: Львів» у день старту фестивалю, 13 липня, вийде музичний «Добрий ранок». У прямому ефірі ранкового шоу говоритимуть про всесвітньо відомих композиторів, а їхні твори наживо зіграють музиканти в студії. Програма стартує о 7:00.

Також планується трансляція наживо 2-ох симфонічних концертів фестивалю LvivMozArt:

  • у суботу, 14 липня, одразу після випуску «Новин» о 19:00 — «Полювання на Моцарта» з Палацу Потоцьких,
  • у неділю, 15 липня, о 18:00 — «Моцарт у дзеркалі сучасності» з Львівської філармонії.

Загалом, впродовж усіх днів фестивалю в ранкових програмах телеканалу та радіо «UA: Львів» буде окрема рубрика про LvivMozArt. Гостями в студіях прямих ефірів стануть відомі музиканти з України та Європи, які приїхали до Львова на музичний проект.

За новинами про LvivMozArt в ефірі «UA: Львів» можна стежити на офіційній сторінці у Facebook за хештегом #UAЛьвівМоцарт і на сайті Львівської філії  Суспільного.

LvivMozArt — мистецький проект, який триватиме з 13 до 22 липня та об'єднає найкращих музикантів України та світу.

Цього року в межах фестивалю у Львові відбудеться понад 30 різноманітних заходів. LvivMozArt розгорнеться на 10 локаціях: у Львівській опері, Філармонії, Палаці Потоцьких, Соборі Св. Юра, Храмі Св. Ап. Петра і Павла, Домініканському соборі, в парку «Цитадель», на площі Музейній, у Трамвайному депо та в Свірзькому замку.

Нагадаємо, на міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» вперше працювала виїзна студія Суспільного, з якої декілька годин на день мовив третій канал Українського радіо «Культура». Частину ефіру можна було почути на Першому каналі «Українського радіо» та на суспільному телеканалі «UA: Культура».

comments powered by Disqus