Учасник «Євробачення-2017» з Болгарії виступить на конкурсі, попри концерт у Криму – СБУ

Відео знімали в «Артеку» в Криму 1 червня 2014 року, зазначено на Youtube.

У Службі безпеки України повідомили, що Крістіан Костов продовжить участь в пісенному конкурсі, так як відвідував півострів ще до прийняття закону про перетин кордону, який сьогодні це забороняє, йдеться на сайті «Обозреватель».

«Зверніть увагу, коли був прийнятий порядок перетину кордону. Він виступав, ще до того, як були встановлені правила, які це забороняють», – цитує слова СБУ інтернет-видання.

Зазначимо, що згідно з постановою Кабінету міністрів України №367 від 4 червня 2015 року іноземці повинні мати спеціальний дозвіл для в’їзду на територію Криму і перетина кордон через офіційний український КПП.

За даними СБУ, представнику від Болгарії нічого не загрожує.

Крістіан Костов у другому півфіналі, який розпочнеться сьогодні о 22:00, виступить з піснею Beautiful Mess. Наразі він є одним із лідерів букмекерських прогнозів, на четвертому місці після Італії, Португалії та Швеції.

Хлопець народився і виріс в Москві, де навчався музиці, брав участь в дитячому «Голосі», вибравши наставника Діму Білана.

«Мені дуже приємно, що Росія підтримує мене, дуже багато ЗМІ написали про мене. Ніколи такого не було, навіть під час "Голосу". І, чесно кажучи, я не очікував такої потужної підтримки від Росії. Я дуже вдячний», –  сказав сайту mk.ru Крістіан Костов.

За його словами, після конкурсу він повернеться у Москву, а не Болгарію.

Нагадаємо, 22 березня Служба безпеки України заборонила Юлії Самойловій в'їзд на територію України терміном на три рокиРішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України.  Вона мала представляти  Росію на «Євробаченні-2017»  з піснею FlameIs Burning.

11 травня у Міжнародному виставковому центрі пройде другий півфінал «Євробачення-2017», на якому виступлять 18 конкурсантів  та представники з Франції, Німеччини і України. Україна може голосувати у другому півфіналі. У фіналі, 13 травня, представник від України рок-гурт O.Torvald виступить під номером 22.

Трансляцію «Євробачення-2017» можна дивитися о 22:00 на телеканалі «UA: Перший» та на сайтах Eurovision.ua та Eurovision.tv.

Фото: сайт eurovision.ua

comments powered by Disqus