«UA:Перший» оголосив старт нацвідбору на дитяче «Євробачення-2017»

«UA:Перший» оголосив старт національного відбору на Міжнародний дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2017».Прийом заявок триватиме до 7 серпня.

Про це йдеться на сайті «UA:Перший».

«Відсьогодні будь-який виконавець чи група виконавців віком від 9 до 14 років можуть подати заявку на участь у нацвідборі і представити свою пісню професійному журі», – йдеться на сайті.

Півфінал національного відбору відбудеться 8 серпня 2017 року«UA:Перший» транслюватиме його в Youtube. Фінал нацвідбору, дату якого буде оголошено одразу по завершенню відбіркового туру, телеканал покаже в прямому ефірі. Найкращу пісню та виконавця обиратимуть 50% – журі й 50% – глядачі шляхом інтерактивного голосування.

Фінал Міжнародного дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2017» відбудеться 26 листопада у Тбілісі (Грузія).

Докладніше ознайомитися з умовами участі у національному відборі на Дитячий пісенний конкурс можна у Положенні про конкурс (завантажити Положення про національний відбір на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2017).

Нагадаємо, 14-річна киянка Софія Роль з піснею Planet craves for love («Планета прагне любові») посіла 14-е місце на дитячому «Євробаченні-2016», яке відбулося 20 листопада на Мальті.

Перше місце зайняла 11-річна Маріам Мамадашвілі з Грузії з піснею «Мзео» («Сонце»), яка зібрала 239 балів.

comments powered by Disqus