«UA:Перший» наживо покаже посвяту у волонтери «Євробачення-2017»

«UA:Перший» траслюватиме посвяту волонтерів, йдеться на сайті телеканалу.

«Під час заходу волонтерів вітатимуть мер Києва Віталій Кличко, співачка й переможниця Євробачення-2004 Руслана та івент-керівник Євробачення-2017 Кирило Воронін», – повідомляє телеканал.

Трансляцію посвяти у волонтери «Євробачення-2017» можна буде подивитися на сайті телеканалу та у YouTube.

 Усі кандидати перед посвятою пройшли навчання та інструктажі.

Нагадаємо, відбір волонтерів тривав трохи більше трьох місяців, було надіслано близько 12 тисяч заявок від потенційних волонтерів із 17 країн. Під час «Євробачення-2017» волонтери працюватимуть з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також над телевізійним виробництвом шоу, на бекстейджах й у фан-зонах.

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. 

Церемонія відкриття пісенного конкурсу відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі «Парковий», червона доріжка буде біля Маріїнського палацу. Євроклуб діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко «Євробачення» працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

comments powered by Disqus