«UA:Крим» потребує випускових і журналістів

Про це написав у Facebook директор творчого об'єднання «Новини» на «UA: Першому» Сергій Мамаєв.

«Колеги з "UA:Крим" розшукують випускових і журналістів. Головне побажання (окрім досвіду роботи і професіоналізму) – розуміння ситуації в Криму і бекграунд. Тобто, вихідцям з Криму буде надана перевага. Зарплата, як ви розумієте, як на НСТУ», – повідомив він.

Резюме надсилати директору виконавчому Кримської філії НСТУ Михайлу Смутку «UA:Крим» на електронну адресу: myshko.smutok@gmail.com

Нагадаємо, 6 березня 2017 рокуголовний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський повідомив, що телеканал «UA: Перший» шукає журналістів і редакторів у відділ новин. Однією з вимог до кандидатів є володіння програмою для монтажу відеофайлів Avid. Влад Грузинський звернувся до бажаючих надсилати резюме приватним повідомленням у Facebook.

Зазначимо, з першого січня 2017 року телеканал «UА:Крим» розпочав мовлення на частоті 10.759 ГГц супутника Amos 2, де раніше мовив телеканал Перший Ukraine.Редакція «UА: Крим» базуватиметься в Києві і не планує офіційно акредитовуватись в Криму через Міністерство закордонних справ Росії, як це зробили деякі телеканали.

Зазначимо, до 31 березня 2017 року Національна суспільна телерадіокомпанія  переводить всі свої супутникові канали на Amos-3.

comments powered by Disqus