«UA: Перший» запустив цикл програм «Пліч-о-пліч» про успішні історії в громадах України

Програма «Пліч-о-пліч» тривалістю понад 20 хвилин виходитиме на телеканалі щосереди о 19:00, про це сайту «Суспільне мовлення» сказала Наталія Пономарів.

«Це показ першого циклу, в ньому чотири програми, які ми відзняли восени за підтримки Ради Європи. Ці чотири випуски будуть виходити на Суспільному щосереди о 19:00», – зазначила журналістка.

За її словами, правовласником циклу програм «Пліч-о-пліч» є Рада Європи, проект готувався спеціально для Суспільного. Наразі «Громадське телебачення» домовляється про покази «Пліч-о-пліч» у себе.

Наталія Пономарів охарактеризувала цикл програм «Пліч-о-пліч» як «хороші історії хороших людей».

«Кожна з наших історій – це приклад об’єднання сил та ентузіазму людей в різних регіонах, які ведуть їх до успіху. Перша наша історія про створення сімейних молочних ферм на Запоріжжі, друга – про роботу пожежної частини в селищі Нова Борова на Житомирщині, яку самостійно фінансують мешканці громади. Третя – про те, як в селищі Гніздичів на Львівщині громада відкрила музичну школу, і за рік роботи та ледь вміщує усіх дітей. Четверта – як у Турійському районі на Львівщині місцева влада і бізнес об’єднують зусилля, щоб розвивати в регіоні зелений туризм», – розповіла Наталя Пономарів.

В’ячеслав Пономарів додав, що у 2018 році, як все складеться, зйомки проекту продовжаться.

Нагадаємо, упродовж 2016 року команда, яка зняла цикл програм «Пліч-опліч», працювала над спільним проектом телеканалу «UA: Перший» та «Громадського телебачення» «Re:форма». Ведучі програми Наталія Тарасовська (Пономарів) та Андрій Сайчук (з серпня 2017 року генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України) розповідали про те, як працюють чи не працюють реформи на місцях. Остання програма вийшла в ефірі у листопаді 2016 року. 

Фото: Facebook-сторінка Наталки Пономарів

comments powered by Disqus