«UA: Перший» з грудня по березень транслюватиме Кубок світу з біатлону

Facebook

Про те, чи Суспільний мовник транслюватиме чемпіонат, повідомлять ближче до змагань першості, йдеться  на Фейсбук-сторінці «UA: Біатлон».

«Протягом сезону 2018-2019 ми транслюватимемо гонки Кубка та чемпіонату світу, повідомлятимемо новини зі світу біатлону, збиратимемо ексклюзивні коментарі, готуватимемо інтерв’ю зі спортсменами і зробимо все, аби ви отримувати справжню насолоду від цього біатлонного сезону», – зазначають на Фейсбук-сторінці «UA: Біатлон».

Суспільний мовник надає одразу кілька варіантів перегляду трансляцій. «На сайті https://uabiatlon.com можна буде дивитися гонки наживо, без рекламних пауз і в HD-якості. Трансляції здійснюватимуться у трьох плеєрах, і глядачі можуть самостійно обирати, з якого ракурсу дивитися змагання», – повідомляє спортивна редакція НСТУ.

Розклади гонок кожного з етапів Кубка світу, склади команд і анонси обіцяють із 29 листопада публікувати на цифровій платформі «UA: Біатлон».

На етапи Кубка світу планують відрядити журналістів Суспільного.

«Нам хотілося би відрядити на кожен етап знімальну групу і навіть мати свою коментаторську кабінку на стадіонах, але через недофінансування Суспільного мовлення ми не можемо собі цього дозволити. Проте завдяки старанням цілої групи активних біатлонних функціонерів все ж на окремі етапи наші журналісти поїдуть», – зазначила спортивна редакція у Фейсбуку.  

Спортивна редакція Суспільного разом із глядачами визначили переможців відкритого конкурсу коментаторів, який проходив у Фейсбуку та на підсайті «UA: Біатлон». Ними стали Олександр Тингаєв та Владислав Шалота. Саме їхніми голосами звучатиме сезон біатлону 2018-2019.

Олександр Тингаєв раніше коментував футбол, а Владислав Шалота – Юнацькі Олімпійські ігри, клубний чемпіонат світу з футболу, а також чемпіонат Європи з легкої атлетики на «UA: Першому», зазначили на сайті каналу.

Конкурс коментаторів тривав з 21 по 28 листопада.

Нагадаємо, перша трансляція біатлону запланована на цю неділю, 2 грудня, (12:55 – Кубок світу. I етап. Індивідуальна змішана естафета та 15:25 – Кубок світу. I етап. Змішана естафета).

comments powered by Disqus