«UA: Перший» відмовився від прямих трансляцій засідань Кабміну

Про це сайту «Суспільне мовлення» сказав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

«Три дні безперервно мене питають, де трансляція з Кабміну. Представники Уряду ні на чому не настоюють, не погрожують, просто питають, чому ми припинили трансляцію. Що я не відповідав би, вони запитують: "Де трансляція?" Кажу, що більше її не буде.  Пояснюю, що якщо на засіданні скажуть щось цікаве, воно точно з’явиться в ефірі "UA: Першого". Редактор дивиться на YouTube трансляцію засідання. Якщо щось цікаве чує, то відразу підуть заставки, брейкін ньюс (гарячі новини – Ред.) і поїхали в ефір. Нема проблем. Та їм треба, щоб засідання показували від початку до кінця. Привчаємо до іншого», – сказав Зураб Аласанія.

Він додав, що дзвінки від представників влади досі продовжуються. До створення НСТУ Зураб Аласанія 2,5 роки керував телерадіокомпанією. За цей час їм стало зрозуміло, що він нього нічого не доб’ються . «Вони трішки розгубилися. Кому дзвонити? Починають дзвонити членам правління, які є новими людьми і  не розуміють, хто це телефонує, що відбувається», – зазначив Зураб Аласанія. 

Нагадаємо, народні депутати, особливо мажоритарники, скаржаться на те, що не отримують свої звичні 20 хвилин ефіру на регіональних філіях ПАТ «НСТУ», колишніх ОДТРК. Експерти кажуть, що відповідно до закону,  про Суспільне мовлення,  НСТУ не зобов’язана висвітлювати діяльність органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб. Зобов’язання Суспільного телебачення і радіомовлення України щодо поширення повідомлень органів влади визначаються виключно Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» і обмежується екстреними повідомленнями і новорічним привітанням.

comments powered by Disqus